SFT6400A 4*GE киргизүүлөрү PAL B/G NTSC 64 in 1 IP аналогдук модуляторго
Моделдин номери:  SFT6400A
Бренд:Softel
MOQ:1
гоу  BISS De-scrambling колдоо
гоу  OSD (логотип жана жазуу) киргизүүнү колдоо
Продукциянын чоо-жайы
Техникалык параметрлер
Негизги өзгөчөлүктөр
Башкаруу программасы
Жүктөп алуу
01
Продукциянын сүрөттөлүшү
1. КИРИШҮҮ
2. ӨЗГӨЧӨЛҮКТӨРҮ
-2U шасси, жеткирүү баасын үнөмдөө үчүн жогорку тыгыздык
-Кошумча CC/Субтитр/Телетекстти колдоо
-Программа маалыматын өзгөртүүнү колдоо, бир нече аудио тандоо
-HEVC/H.265, H.264/AVC, MPEG-2 TS декоддоосун колдоо
-64 коңшу эмес же коңшулаш ташуучунун чыгышы, 400 МГц ичиндеги ар бир 32 ташуучу
- Веб-негизделген тармакты башкарууну колдоо
SFT6400A 4 * GE киргизүүлөрү 64 in 1 IP аналогдук модуляторго
Агым UDP, UDP / RTP, 1-7 пакет (SPTS/MPTS)
Транспорттук протокол UDP/RTP, бир каналдуу жана көп каналдуу, IGMP V2/V3
Пакеттин узундугу 188 / 204 байт
Аудио MPEG-1/2 катмар 1/2, (HE-)AAC, AC3
Маалыматтар CC, телетекст, субтитрлер, DVB субтитрлери
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Аспект катышы 4:3
МодуляцияПараметрлер Каналдардын саны 64кө чейин коңшу эмес же коңшулаш ташуучулардын чыгышы
Туташтыргычтар 75Ω, F-розетка
Жыштык диапазону 43.25 – 951.252 МГц
Чыгаруу өткөрүү жөндөмдүүлүгү 400 МГц (ар бири 32 оператор)
Кайтарым жоготуу ≥ 14 дБ
Жалган жыштыкты бөлүштүрүү. ≥ 60 дБ
Телевизор стандарты PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Тармак интерфейси Башкаруу 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Маалыматтар 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Башкалары Сүрөттүн чечилиши 480i/576i
OSD Логотип: JPG, BMP, PNG
Коштомо жазуу: бир нече тилдерди колдоо, жылдыруу багыты жана ылдамдыгы ылайыкташтырылган
Чыгаруунун көлөмүн тууралоо 0 – 100 %
Генерал Депозитация 483мм×330мм×88мм (ТxУxБ)
Температура 0~45℃ (иштетүү), -20~80℃ (сактоо)
Электр камсыздоо AC100V±10%, 50/60Гцже AC 220V±10%,50/60Hz
SFT6400A_Негизги өзгөчөлүктөрү
图片3 图片2 图片1
SFT6400A 4*GE киргизүүлөрү 64 in 1 IP аналогдук модуляторго маалымат баракчасы.pdf